Webinář na speciální témata

online od března 2024
letáček webinář na speciální témata

Zveme Vás na Webinář na speciální témata, který povede naše dlouholetá spolupracovnice Chana Rachel Frumin. 

Připravili jsme pro Vás 3 témata rozdělena do 6 lekcí:

1. Téma - Otázky (5.3., 12.3.)

Narativní terapie využívá nejméně 70 otázek. Seznámíme Vás s otázkami, které prozkoumávají problém (HITEC), odhalují diskurzy, pomáhají budovat alternativní příběh (Scafolding). Nebudou chybět ani otázky na rozšíření zkušenosti, otázky na podporu spojenectví v Klubu života. Interaktivní formou budeme trénovat dobré a ještě lepší otázky a co je dělá dobrými a vyzkoušíme si i špatné otázky s následným vysvětlením, proč v terapii nefungují.

2. Téma - Hledání glimmerů a diskurzů (19.3., 26.3.)

Nejkratší a nejefektivnější cestou k vytvoření alternativního příběhu je využití tzv. glimmerů (nových nebo znouvobjevených věcí, které doposud zakrýval problém). Definujeme si typy glimmerů, jak je odhalit a jak s nimi pracovat. Objevený glimmer přináší také nový diskurz, když je uvidíme, vzniknou další možnosti k prozkoumání problému i alternativního příběhu. 

3. Téma - Budování identity (2.4., 9.4.) 

Při budování preferovaného či alternativního příběhu, hledáme nová spojení a spojenectví. Naučíme se, jakými způsoby podporovat identitu, založenou na důležitých věcech a hodnotách člověka. Seznámíme se s přímou cestou skrze Scafolding i s nepřímou cestou, hledáním „členství“ s důležitými nebo chtěnými lidmi (věcmi, zvířaty,...), se kterými je ve vztahu.

Lekce budou probíhat online na platformě Zoom vždy v úterý od 8 do 10 hodin. Překlad kurzu zajištěn.

Cena kurzu je 6000,- za celý kurz, je možné se přihlásit i na části kurzu, cena jednoho tématu je 2000,-

Platební a storno podmínky

Úhradu kurzu prosím proveďte na základě faktury, kterou vám zašleme. Při zrušení rezervace do jedenáctého dne před zahájením je storno poplatek 0 Kč, mezi desátým a šestým dnem před zahájením je 50%, od pátého dne před zahájením je 100%.

Lektoři

Přihláška

Účastník

Jméno a příjmení

Kontakt

Kontaktní údaje

Přihlásím se na

Další informace

Přečtěte si, prosím, všeobecné obchodní podmínky.
Obrázkové CAPTCHA
Vložte znaky zobrazené na obrázku.