Psychoterapie založená na zpětné vazbě

online
Učme se od svých klientů a klientek, jak být lepšími terapeuty a terapeutkami.
fit I

Psychoterapeutky a poradci pokulhávají ve své schopnosti rozpoznat klienty, kteří se zhoršují. Trávíme desítky hodin na supervizích, vzdělávání a nevíme, jestli se reálně zlepšujeme s klienty. Víme, že pracovní vztah s klienty je nejvýznamnějším prediktorem úspěchu spolupráce, ale často se při jeho průzkumu omezíme na jednoduché “Tak jaké to pro Vás dnes bylo?”. A to nestačí.

Na workshopu si ukážeme práci s jednoduchými nástroji (ORS a SRS), které nám umožňují sledovat, jestli se klientka zhoršuje nebo zlepšuje, dále jak monitorovat pracovní alianci a tím budovat potřebnou kulturu spolupráce. Dozvíte se, jak tyto nástroje využít pro další rozvoj svých schopností.  Jedná se o jednoduché pomůcky, které lze administrovat pomocí tužky a papíru a zaberou sotva pár minut. Jejich využití prokazatelně zvyšuje efektivitu psychoterapie.

 

Ze semináře si odnesete

  • Základní přehled o výsledcích výzkumu psychoterapie a co mohou znamenat pro praxi
  • Naučíte se používat jednoduché nástroje na monitorování terapeutické spolupráce a výsledku psychoterapie administrované pomocí tužky a papíru.
  • Dozvíte se, jak vytvářet a kultivovat kulturu zpětné vazby
  • Naučíte se, jak se zlepšit v identifikaci vlastních chyb při práci s klienty a jak hledat ty systematické, které děláme zas a znovu

Cena kurzu je 1700,-

Platební a storno podmínky

Úhradu kurzu prosím proveďte na základě faktury, kterou vám zašleme. Při zrušení rezervace do jedenáctého dne před zahájením je storno poplatek 0 Kč, mezi desátým a šestým dnem před zahájením je 50%, od pátého dne před zahájením je 100%.

Lektoři

Přihláška

Účastník

Jméno a příjmení

Kontakt

Kontaktní údaje

Přihlásím se na

Další informace

Přečtěte si, prosím, všeobecné obchodní podmínky.
Obrázkové CAPTCHA
Vložte znaky zobrazené na obrázku.